Додому Новини Лиманщини

Лиманський центр зайнятості об’єднав соціальних партнерів для підтримки учасників бойових дій

Фото - Лиманська МВА

24 січня в дистанційному режимі відбулася конференція Лиманського міського центру зайнятості з соціальними партнерами на тему “Соціальні послуги учасникам бойових дій і їх родинам”. У заході взяли участь представники Управління соціального захисту населення Лиманської міської ради, Територіального центру соціального обслуговування м. Лиман, Лиманського міського центру соціальних служб.

Представники соціальних установ розповіли про послуги, які надаються учасникам бойових дій і їх сім’ям, зокрема:

  • Адресна допомога та фінансові виплати
  • Психологічна підтримка
  • Індивідуальний супровід
  • Послуги побутового обслуговування

Фахівець центру зайнятості презентувала державні програми надання грантів для бізнесу учасникам бойових дій та особам з інвалідністю внаслідок війни, компенсацій роботодавцям за працевлаштованих громадян, які перебувають у статусі зареєстрованого безробітного понад 1 місяць, з числа учасників бойових дій, а також про умови надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю І та ІІ груп. Було акцентовано на пілотному проекті про організацію професійного навчання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни в закладах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, та видачу ваучерів для ветеранів і ветераном на підвищення кваліфікації чи отримання професії.

Учасники заходу обговорили напрями взаємодії, обміну інформацією у наданні соціальних послуг для підтримки учасників бойових дій та їх сімей в громаді. Вони зазначили, що саме від спільних дій, рівня обізнаності і готовності допомогти залежить адаптація людей до інших умов життєдіяльності.

Цей захід є важливим кроком у напрямку консолідації зусиль соціальних партнерів для надання всебічної підтримки учасникам бойових дій та їх сім’ям.

Нагадаємо, Лиманський центр зайнятості та відділ пробації продовжують співпрацю.