Додому Новини Лиманщини

Лиманські покрівлі відновлюють після російських обстрілів: комунальники оголосили тендери на ремонт

Нагадаємо: Комунальники Лимана спільно з “Янголами спасіння” ремонтують пошкоджені будинки

Лиманська громада продовжує відновлювати житловий фонд, пошкоджений внаслідок російських обстрілів. КП “Лиманська служба єдиного замовника” оголосила три тендери на ремонт покрівель у багатоповерхівках по вул. Грушевського, 1, Оборони, 6А та 9А. Загальна вартість робіт оцінюється у 89,5 тис. грн.

Найбільш масштабний ремонт запланований для будинку по вул. Грушевського, 1. Його вартість складе 60 166 грн, а виконає роботи ФОП Прокоф’єв Микола Анатолійович з села Сидорове, що поблизу Краматорська. Підприємець вже має досвід у будівельній сфері та бере участь у відновленні пошкодженого житла у Слов’янську.

Покрівлю будинку по вул. Оборони, 6А відремонтує ФОП Бушин Сергій Володимирович зі Слов’янська. Вартість робіт складе 11 420 грн. Підприємець має багаторічний досвід у будівельній галузі та позитивну репутацію.

Ремонт покрівлі будинку по вул. Оборони, 9А виконає ФОП Хоченков Костянтин Олексійович, також зі Слов’янська. Вартість робіт оцінюється у 17 829 грн. Підприємець зареєстрований як ФОП більше 8 років та не має негативної історії.

Згідно з умовами тендерів, усі роботи мають бути завершені до 30 липня 2024 року. Відновлення покрівель є важливим кроком у забезпеченні комфортних умов проживання для мешканців постраждалих будинків та сприятиме відновленню Лиманської громади після руйнівних наслідків війни.