Додому Новини Лиманщини

Лиманські медики отримали допомогу від МОЗ та благодійників

Віктор Ляшко (МОЗ), Ярно Хабіхт (ВООЗ) поряд з медиками Лимана, 17 грудня 2023 року. Фото: Віктор Ляшко

У неділю, 17 грудня, до двох медзакладів у Лимані привезли допомогу від Міністерства охорони здоров’я України та благодійників World Health Organization Ukraine. Лікарі отримали запас медикаментів на три місяці, а також нову базову та спеціальну техніку.

За словами міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка, лиманським медустановам передали медикаменти для лікування неінфекційних захворювань, ліки для допомоги при обмороженнях, антибактеріальні препарати, а також медикаменти для лікування дітей.

Крім того, лікарні Лимана посилили базовим медичним обладнанням — отоскопами, стетоскопами та глюкометрами. А Лиманська центральна лікарня отримала також спеціальну техніку, необхідну для проведення аналізів крові.

Нагадаємо, ремонт амбулаторій. Телемедицина у Рубцях.

У МОЗ запевнили, що в медустановах прифронтового міста невдовзі почнуть чергувати вузькопрофільні лікарі з Харківського медуніверситету. Також незабаром у Лиманській ЦРЛ запрацює аптека, приєднана до програми “Доступні ліки”.

Ця допомога є дуже важливою для лиманських медиків, які працюють в умовах війни. Вона дозволить їм надавати якісну медичну допомогу місцевим жителям, які опинилися в складних умовах.

На основі матеріалу Вільне Радіо