Додому Новини Лиманщини

Лиманська громада отримає майже 50 тисяч кубометрів деревини для опалення

Фото - скріншот з відео "Суспільне"

Лиманське лісництво цьогоріч заготовило майже 16 тисяч кубометрів деревини, яку безкоштовно передадуть місцевим жителям для опалення.

Нагадаємо, відновлення лісу після війни: біля Лимана висадили 16 тисяч саджанців сосни.

Заготівлею деревини займається вісім бригад вальників лісу, які працюють на території Лиманської громади. Наразі заготовлено майже 16 тисяч кубометрів деревини, що становить близько 30% від планового обсягу.

“Більшість цієї деревини пішла на потреби опалення. Ми вибираємо дерева, які були пошкоджені внаслідок боїв та внаслідок пожежі. Ці дерева мертві, вони представляють користь лише, як паливо, тому що вони вражені осколками. Використати їх, як будівельні матеріали — неможливо”, — розповів директор ДП “Лиманське лісове господарство” Олексій Приходько.

Стовбури вантажівкою безкоштовно розвозять жителям Лиманської громади. За інформацією представника управління соцзахисту, дрова отримують ті, хто не отримував паливні брикети. Одна вантажівка дров розрахована на чотири сім’ї. Дрова привозяться коштом Лиманської громади.

Цього опалювального сезону жителі Лиманської громади отримають безкоштовно по 3 кубометри деревини на родину. Нині у громаді живуть 5,5 тисяч людей, до вторгнення було близько 43 тисяч.

За словами голови Лиманської міської військової адміністрації Олександра Журавльова, така допомога є дуже важливою для місцевих жителів, які опинилися у складних умовах через війну.

Відео: Суспільне