Додому Новини Лиманщини

ЛИМАНЩИНА У ВОГНІ: ЛІСОВІ ПОЖЕЖІ ЛІКВІДОВАНІ  МАЙЖЕ НА 500 ГЕКТАРАХ! ТРИВАЄ АЕРОРОЗВІДКА ДЛЯ ВИЯВЛЕННЯ ОСЕРЕДКІВ НОВИХ СПАЛАХІВ

Фото: ДСНС Донеччини

Нагадаємо: Рятувальники Донеччини ліквідували масштабну пожежу в Лиманському лісгоспі: загиблих та травмованих немає

Протягом травня на території Лиманської ТГ зареєстровано 28 пожеж, 11 з яких виникли внаслідок обстрілів. Обстрілами та пожежами було знищено більше 20 будівель та споруд приватних домогосподарств.

Фото: ДСНС Донеччини

Крім того, з початку травня на території Державного підприємства «Лиманське лісове господарство» виникли 23 лісові пожежі.

Так, на початку минулого тижня ворог обстріляв околиці Лиманщини, внаслідок чого виникли 5 осередків пожежі хвойного лісу на території Державного підприємства «Лиманське лісове господарство». На місці обстрілу було розгорнуто штаб з ліквідації надзвичайної ситуації, разом з цим піротехнічні розрахунки ДСНС проводили обстеження території на наявність вибухонебезпечних предметів, аби запобігти загибелі та травмуванню серед особового складу. Для проведення аеророзвідки було залучено відділення сектору БПЛА. Понад 10 годин вогнеборці спільно з співробітниками лісництва й представниками силових структур боролися з вогняною стихією та ліквідували пожежу на загальній площі 470 га.

Фото: ДСНС Донеччини

Протягом тижня рятувальники й працівники ДП «Лиманський лісгосп» створювали мінералізовані смуги задля запобігання розповсюдження вогню, а також забезпечували цілодобове чергування на околицях населених пунктів, які межують з лісами, аби вчасно реагувати на надзвичайні події.

Наразі рятувальники спільно з лісівниками продовжують моніторити ситуацію, проводячи аеророзвідку території Лиманського лісгоспу для виявлення можливих осередків пожежі. Загрози населеним пунктам немає.