Додому Новини Лиманщини

Лиманщина палає під безжальними атаками ворога

Фото: ДСНС Донеччини

Нагадаємо: Лиманські ліси знову під ворожими обстрілами

24 травня російські окупанти завдали ракетних ударів по Донецькій області, спричинивши серію пожеж у Лиманському та Краматорському районах.

На Лиманщині обстріли спричинили масштабну лісову пожежу. Вогонь швидко розповсюдився на площу 45 гектарів. Рятувальники спільно з працівниками лісництва докладають максимум зусиль для локалізації та ліквідації пожежі.

Ще одна лісова пожежа, спричинена обстрілами, виникла поблизу Лиману. Вогонь знищив 4 гектари лісової підстилки. Завдяки оперативним діям вогнеборців пожежу вдалося швидко ліквідувати.

Фото: ДСНС Донеччини

Внаслідок обстрілу села Рубці Краматорського району загорілося місцеве підприємство. Полум’я охопило адміністративну будівлю, ангар та кілька автомобілів. Рятувальники оперативно прибули на місце події та ліквідували загоряння на площі 81 кв.м.

Пізно ввечері того ж дня рятувальники отримали повідомлення про пожежу у селищі Ярова Краматорського району. Полум’я охопило три господарські споруди та житловий будинок. Рятувальники ліквідували загоряння на площі 49 кв.м.

Фото: ДСНС Донеччини

Наразі фахівці встановлюють причини та обставини всіх пожеж.

Фото: ДСНС Донеччини