Додому Новини Лиманщини

«Гулівер» зустрів англійців. Гуманітарка для Юрія Бабакова

Сім’я Юрія Григоровича Бабакова, яка нині проживає у Лимані вже другий рік поспіль у підвальному приміщенні універмагу «Біла Береза», що знаходиться у Лимані Донецької області отримала гуманітарку від англійців. Господар більш менш обладнав це приміщення під житло, бо у нього дружина інвалід ІІ групи, тобто потрібні, хоча б елементарні санітарні норми.

А минулої неділі, у їх гостинні двері постукали … волонтери із Великої Британії. Два англійця з перекладачкою привіталися і вручили чималеньку гуманітарку. Набір продуктів: консерви рибні та м’ясні, крупи, печиво , сливки молочні, вітаміни; одяг: футболки, шкарпетки, джинси, теплу куртку; газовий балон з горілкою, ліхтарики з комплектом батарейок та ще чимало домашнього інвентаря, котре обовʼязково знадобиться вдома.

 У свій час Юрій Григорович займався важкою атлетикою, а по цей час не забуває про пауерліфтинг.  При рості 196 сантиметрів і вазі 140 кілограмі він справжній здоровань. Англійські волонтери  йому дали позивний «Гулівер». Я згоден з ними. А сім’я Бабакових дякують Джона і його побратимів за допомогу, а також жительку села Зарічне Тетяну Григорівну Натальченко, за адресне спрямування англійської гуманітарки, у сім’ю, де живе інвалід.

Нагадаємо, на нашому сайті виходив матеріал про лиманського велетеня – Юрія Бабакова.