Додому Новини Лиманщини

Героїчні рятувальники: поліцейські та волонтери врятували з-під обстрілів родину з господарством

Фото: Головне управління Національної поліції в Донецькій області.

Нагадаємо: “Білі янголи” врятували життя 53-річного чоловіка з Зарічного (відео)

Війна не щадить ні людей, ні тварин. На жаль, багато українських сімей змушені тікати від жахіть війни, залишаючи свої домівки та господарства.

У селі Торське Лиманської громади Донецької області російські снаряди зруйнували будинок літньої пари. Олена Іванівна та її чоловік вирішили евакуюватися, але не могли залишити своїх тварин – 9 корів, курей, собак, цуценят та кішку.

На допомогу їм прийшли поліцейські та волонтери групи “Білий янгол” з міста Дружківка. Разом вони розробили план порятунку.

Фото: Головне управління Національної поліції в Донецькій області.

Вдень вивозити худобу було занадто небезпечно, адже над селом постійно кружляли ворожі дрони. Тому вночі, під покровом темряви, господарі перегнали свою худобу до обумовленого місця в сусідньому селі. Зранку тварин забрали рятувальники.

“Вже коли ми у темряві дістались Зарічного, почули, як наше село знов обстріляли – і вкотре впевнились, що вчиняємо правильно”, – розповідає 64-річна Олена Іванівна.

Фото: Головне управління Національної поліції в Донецькій області.

Не ризикуючи своїм життям, поліцейські разом з господарем повернулися до Торського, щоб врятувати інших тварин – курей, кішку, двох собак та трьох цуценят.

Зараз родина облаштовує свій побут у більш безпечному місці.