Додому Новини Лиманщини

Добірка благодійних фондів для ВПО

ДО УВАГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ! 

ВАМ МОЖЕ СТАТИ У ПРИГОДІ ДОБІРКА ІНФОРМАЦІЇ ПРО БЛАГОДІЙНІ ФОНДИ 

Будь ласка, поважайте працю волонтерів: не реєструйтеся, якщо не відповідаєте критеріям програми допомоги

«Благодійний фонд European Assistance Fund» – надає адресну допомогу ВПО зазначених категорій: малозабезпечені сім’ї, багатодітні родини та родини з неповнолітніми дітками.

«Благодійний фонд МУР» – благодійний фонд створений з метою підтримувати творчий розвиток дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей, а також надавати матеріальну і ментальну протекцію людям усіх творчих професій та їхнім сім`ям.

«Благодійний фонд Допомогатор» – відкрито реєстрацію для дітей та дорослих, що втратили кінцівку під час війни або народились без неї.

«Благодійний фонд БОН» – відкрито реєстрацію на отримання допомоги для одиноких мам, чиї чоловіки захищають територіальну цілісність України або загинули внаслідок бойових дій.

«Благодійний фонд Допомоги і реабілітації хворих на цукровий діабет» – надає адресну гуманітарну допомогу хворим на діабет.

«Благодійний фонд Лицарі Добра» – допомогу від фонду наразі мають змогу отримати ВПО, рідні домівки яких знаходяться на окупованих територіях, або ж на лінії зіткнення.

«Благодійний проєкт Неопалимі» – метою проекту є забезпечити комплексне безоплатне лікування для військових, добровольців, волонтерів, цивільних та дітей, які отримали опіки та рубці внаслідок військових дій на території України для того, щоб мати можливість відновити функціональність уражених частин тіла.

“Благодійний фонд European Assistance Fund” – впроваджує проєкт для підтримки переселенців в Україні Stand with Ukrain. У рамках проєкту волонтери реалізують напрями допомоги:

Забезпечення медикаментами нужденних.

  • Гуманітарна допомога.
  • Збір пакетів допомоги.
  • Надання тимчасового житла.
  • Евакуація мирного населення.

P.S. БФ надає адресну допомогу ВПО зазначених категорій: малозабезпечені сім’ї, багатодітні родини та родини з неповнолітніми дітками. Реалізується програма допомоги малюкам у дитячих будинках. Наразі фонд має велику кількість запитів на допомогу, що значно сповільнює комунікацію з потребуючими. Перед відправкою з Вами зконтактують працівники фонду, наберіться терпіння.