Додому Новини Лиманщини

Діти з Лиманської ТГ отримали довгоочікувані подарунки від Святого Миколая

Фото - бібліотека для дітей Публічної бібліотеки Лиманської ОТГ

День Святого Миколая  завжди з нетерпінням чекають усі  діти – саме в цю дату вони  загадують побажання і знаходять  подарунки під подушкою. І ніхто не зможе забрати у дитини свята. Навіть війна! 

Наші дітки з с. Шандриголове і Коровій Яр Лиманської ТГ Донецької області, разом з бібліотекаркою Волошиною О.І. і вчителем Погорєловим О.М., також написали листа Святому Миколаю зі своїми заповітними бажаннями та з вірою, що він обов’язково їх виконає. І сталося чудо! Діти в захваті! Вони  отримали  свої довгоочікувані подарунки:  пакети з солодощами, м’ячі, безпровідні навушники, шахи, набори для вишивання, настільні ігри, конструктори Лего, ляльки, машинки, набори бісеру, повербанки, та потрібні для навчання зошити, олівці, фарби, фломастери, пластилін та ін. Не залишилися без уваги і самі найменші мешканці : одномісячна Віолета і однорічний Іван, які теж отримали іграшки, одяг та ін.

Хочеться побажати  діткам,  на долю яких  випали ці страшні події, які опинилися в жахливих умовах, у постійному стресі і напрузі, щоб вони продовжували вірити в Святого Миколая, Різдвяне та Новорічне диво! Тому головний обов’язок дорослих зробити так, щоб кожна дитина не залишилася поза нашою увагою.

Нагадаємо, 50 сучасних книг для Шандриголівської бібліотеки.

Щиро дякуємо організаторам  проекту P.AGE-Б50, Волонтерській спільноті  Б50, Габдулову Руслану Радиковичу, Юлії, Анастасії,  друзям з Литви, всім волонтерам і небайдужим людям,  хто об’єднався навколо цієї ідеї і допоміг подарувати дітлахам це маленьке чудо!!!! Низький Вам уклін!

Дякуємо мешканцю с. Шандриголове Гринько Олександру Миколайовичу, який  безкоштовно надав свій транспорт для перевезення подарунків. 

Бібліотека для дітей Публічної бібліотеки Лиманської ОТГ