Додому Новини Лиманщини

Деокупований Лиман очима зарубіжних медіа

Життя деокупованого Лиману перетворилося на гострі перипетії, які не залишають байдужими кореспондентів зарубіжних медіа. Вони публікують статті про загрозу повторної окупації цього стратегічного населеного пункту. Серце міста, яке колись було ключовим залізничним вузлом, тепер замерло в тривозі, бо територія громади знову опинилася під страхітливим обстрілом, а у центрі міста гинуть люди.

Проте генерал Олександр Сирський, непохитний командувач українських сухопутних військ, продовжує висвітлювати успіхи контрнаступу проти російських військ. Він впевнено стверджує, що хоч і складно, але ситуація під контролем.

Навіть у найтяжчі часи, жителі Краматорського району демонструють незламну волю та готовність долати перешкоди, сподіваючись на краще майбутнє. 

Юлія Полякова гладить одну з трьох корів, що залишилися в живих, у полі на околиці Лимана. «Ми сподіваємося, що вони не доберуться до нас», — каже 63-річна жінка про російські війська, що наступають.

Жінка зберігає домашні молочні продукти у ванні з холодною водою, щоб вони не прокиснули у спеку:  «Ми вже подолали наші найгірші страхи. Можливо, це тому, що ми просто звикли до війни»

Крісло серед уламків зруйнованого салону краси у Лимані

13-річний підліток у зруйнованій школі

13-річні Діма та Денис на вулиці в Лимані. Зараз у їхньому класі залишилося троє учнів

Gian Marco Benedetto / Anadolu Agency / ABACAPRESS / ddp images / Vida Press

Матеріал взято від Технополіс.