Додому Новини Лиманщини

Бібліотекарі Лиманщини: на передовій волонтерського фронту

Доброта та милосердя – це милість людського серця, розуміння, м’якість, співчуття, ніжність, любов та жалісливе ставлення до людей. Це не слабкість, а сила, тому що доброта та милосердя властиві людям, які здатні прийти на допомогу.

А бібліотека ніколи не стояла осторонь цих процесів.

Під час воєнного стану фахівці бібліотеки для дітей ім. Т.Г. Шевченка здійснюють різнопланову волонтерську діяльність: невтомно  донатять на армію, збирають гуманітарні посилки  постраждалим, чим можуть допомагають переселенцям (одяг, психологічна підтримка), приймають участь у благодійних акціях та зборах коштів, підтримують контакт з волонтерським центром для якого збирають необхідні речі для відправки на передову.

Отож, без такої дієвої волонтерської допомоги сьогодні важко уявити сучасну Україну.   Волонтерство в Україні – моральна душа нації. Це доказ того, що об’єднане суспільство здатне впливати на перебіг історії. Це – ключовий елемент у будівництві сильної, стійкої і незалежної України. Бібліотеки Лиманськох громади  продовжують роботу, спрямовану на допомогу  воїнам ЗСУ та наближенні нашої Перемоги.

Нагадаємо, бібліотечний фонд поповнився 200 новими книжками англійською мовою.