Додому Новини Лиманщини

9 дітей лісівників з Лиману пройшли психологічну реабілітацію та оздоровлення в Польші

На початку червня 2023 року у Львові між ДП «Лиманський лісгосп» (директор Олексій Приходько) та Асоціацією польських лісівників Ольштинського регіону (голова Асоціації пан Мирослав Хорос) підписано угоду про співпрацю профспілок, соціальну та технічну допомогу між вищезазначеними лісовими структурами двох держав – України та Польщі.

Так, згідно з договором про співпрацю від польських лісівників надійшло запрошення щодо організації відпочинку для дітей лісівників з міста Лиман Донецької області. Починаючи з 21 до 29 липня дев’ятеро дітей зі своїми мамами були відправлені до республіки Польща на психологічну реабілітацію та оздоровлення.

Основним місцем розташування українських гостей стала Академія активного відпочинку «Mamut Camp», що розташована в селі Стшеґово Млавського повіту Мазовецького воєводства. За час свого перебування діти працівників відвідали столицю Польщі – Варшаву та місто Цеханув. Польські колеги хотіли показати якнайбільше гарних місць, тому для дітвори було організовано багато цікавих прогулянок: Старе місто у Варшаві, Оглядовий майданчик Палацу культури та науки, Варшавський зоопарк, Музей мазовецьких князів в Цеханові та ін.

Також всіх гостей запросили до головного офісу Цеханівського лісгоспу, де польські колеги провели ознайомчу екскурсію та поділилися основними напрямками своєї роботи.

Під час відпочинку до дітей особисто завітали представники Регіональної дирекції лісів в Ольштині: начальник пан Адам Рочняк, керівник організаційно-кадрового відділу пан Давід Панковський; лісівники Цеханівського лісгоспу (Nadleśnictwo Ciechanów) – пан директор Томас Друждж, старший спеціаліст лісової служби пані Мая Дигул-Насташиц та директор Двукольського лісгоспу (Nadleśnictwo Dwukoły) – пан Яромир Скшипецький.

При зустрічі начальник Регіональної дирекції лісів в Ольштині пан Адам Рочняк зазначив, що лісівники раді прийняти гостей та допомогти в такий складний для України час. Вони регулярно передають гуманітарну допомогу українським колегам, тому завжди готові підтримати, бо українці захищають свою країну і тим самим захищають і їх країну (Польщу) від війни.

Лісівники ДП «Лиманський лісгосп» дякують колегам Ольштинського регіону за корисний та безпечний відпочинок для наших дітей. Особливо висловлюємо подяку за ініціативу та організацію оздоровлення голові Асоціації лісівників республіки Польща (ZLPwRP) в Ольштинському регіоні – пану Мирославу Хоросу, завдяки його сприянню і діти, і дорослі морально та фізично відпочили й набралися сил.

ПРЕС–СЛУЖБА   ДП   «ЛИМАНСЬКИЙ  ЛІСГОСП»