Додому Запитуйте - відповідаємо!

Жителька Лиману, інвалід Вікторія Давиденко, конкретно запитала про розташування у місті укриттів, де можна було б сховатися у разі ворожих артобстрілів

У деокупованому  Лимані на Донеччині з’явилася онлайн-карта укриттів, де можна сховатися під час російських атак. Загалом у місті нараховується 92 таких точки.

У Лиманській МВА зазначають, що надають активну карту найпростіших укриттів,  котрі найчастіше являють собою підвальні приміщення. Їх вже обстежила робоча група і визнала придатними для користування.

Для жителів Лиманської громади створено кол-центр для зворотного зв’язку. Зателефонувати й дізнатися більше  інформації  про укриття у Лимані можна номером: 095 – 002 – 92 – 98 із 8-й до 17-й години. У інший час: «101».

СПЕЦІАЛІСТИ ЛИМАНСЬКОЇ МВА

«Вебсайт/обліковий запис створений та обслуговується в рамках проєкту Української Асоціації Медіа Бізнесу (УАМБ) «Підтримка місцевих незалежних ЗМІ в Україні під час війни». Цей проект реалізується УАМБ в рамках загальної стратегії ЮНЕСКО для сектору комунікації та інформації в Україні, що фінансується Японією».