Додому Запитуйте - відповідаємо!

«ЯК  ЖИТЕЛЯМ ДОНЕЧЧИНИ ПЕРЕДАТИ ПОКАЗНИКИ ЛІЧИЛЬНИКА, НЕ ВИХОДЯЧИ З ДОМУ?» – пенсіонерка, інвалід Світлана Федорівна МОРОЗ

У ДТЕК Донецькі електромережі порадили найзручніші онлайн-сервіси для передачі показів лічильника. Кожен працює в режимі 24/7, легкий і простий у використанні. Серед них чат-бот у Viber та Telegram, а також інші дистанційні канали. Вчасно передані дані допоможуть клієнтам уникнути розбіжностей у нарахуванні та отримувати рахунки лише за реально спожиту електроенергію.

Щоб нарахування за використане світло були фактичними, а не розрахунковими, передавати покази краще в останні 2 дні поточного місяця до 3-го числа наступного. Це допоможе оператору системи розподілу сформувати точні обсяги споживання за календарний місяць, а компанії-постачальнику – рахунки за спожиту електроенергію.

Для того, щоб почати користуватися чат-ботом, потрібно:

  • у пошуку месенджера Viber та Telegram ввести «ДТЕК Донецькі електромережі»;
  • пройти процедуру верифікації (для незареєстрованих клієнтів);
  • обрати в меню «передати покази лічильника» та, слідуючи підказкам меню, надіслати інформацію.

Також передати покази лічильників можна й іншим зручним для клієнтів способом:

IVR-меню контакт-центру для автоматичної передачі показів. Телефонуйте за номерами +38 (093/096/099) 450 0 473; 0-800-301-497 та обирайте кнопку «2». Після дотримуйтесь інструкцій для успішної фіксації показів.

                                                     Спеціалісти ДТЕК Донецькі електромережі

«Вебсайт/обліковий запис створений та обслуговується в рамках проєкту Української Асоціації Медіа Бізнесу (УАМБ) «Підтримка місцевих незалежних ЗМІ в Україні під час війни». Цей проект реалізується УАМБ в рамках загальної стратегії ЮНЕСКО для сектору комунікації та інформації в Україні, що фінансується Японією».