Додому Новини регіону

Залізниця. Виставка-огляд

На Донецькій залізниці вже вдруге в поточному році пройшла виставка-огляд тягового рухомого складу.


Цього разу експонатами виставки стали тепловози ЧМЕЗ №1606  (Слов’янське локомотивне депо) та 2ТЕ116 №717 (Покровське локомотивне депо), електровоз 2ЕЛ4 №004 (Лиманське локомотивне депо), приміський
електропоїзд ЕР2Т №7101 (Лиманське моторвагонне депо).

Локомотивники власними силами здійснили ремонт та модернізацію рухомого складу – згідно сучасних технологій встановлено електричні склоочисники, здійснено внутрішнє і зовнішнє світлодіодне освітлення та фарбування.

На локомотивах та електропоїзді виконані роботи щодо утеплення, шумоізоляції та обшивки вогнетривкими матеріалами кабін машиністів.

Для поліпшення умов праці локомотивних бригад в кабінах також встановлено системи кондиціонування повітря, холодильники, мікрохвильові печі, крісла покращеної ергономіки, біотуалети та портативні рукомийники.

Для підвищення комфорту та якості обслуговування пасажирів на електропоїзді замінено дивани салонів на більш сучасні. Головні вагони додатково обладнано USB-розетками та підставками для підзарядки гаджетів. У моторних вагонах встановлено тримачі для велотранспорту.

За отриманими результатами оцінювання виставкових зразків переможцем було визнано структурний підрозділ «Покровське локомотивне депо». Друге місце виборов колектив структурного підрозділу «Лиманське моторвагонне депо». Третя винагорода дісталася локомотивникам Слов’янського локомотивного депо.


На завершення заходу директор виконавчий регіональної філії Олександр Носулько подякував всім присутнім за проведену роботу та зазначив, що якісний ремонт рухомого складу та гідні умови праці локомотивних бригад – це запорука безпечного вантажного та пасажирського руху на залізниці. Тому в реаліях сьогодення не варто зупинятися на досягнутому, а продовжувати попри все рухатися далі. Ще є над чим працювати і до чого прагнути.