Додому Новини регіону

«Укрпошта-Ліки»: мобільні аптеки на Донеччині забезпечать доступ до медикаментів

Найближчим часом на Донеччині розпочне роботу проєкт «Укрпошта-Ліки», який дозволить мешканцям прифронтових та деокупованих громад купувати практично всі лікарські засоби, як безрецептурні, так і рецептурні.

Нагадаємо, «Який термін електронного рецепту на ліки?» – подібних запитань надійшло від жителів Лиманської територіальної громади.

Мобільні аптеки АТ «Укрпошта» зможуть функціонувати у сільській місцевості, де відсутні стаціонарні аптечні пункти. Вони також працюватимуть на прифронтових територіях, де наразі суттєво зруйнована медична й аптечна інфраструктура.

«В результаті запровадження мобільних аптек АТ «Укрпошта» вдасться розв’язати проблему доступності ліків у прифронтових громадах», – повідомив начальник Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.

Наразі триває процедура отримання АТ «Укрпошта» ліцензії на реалізацію медичних препаратів. Після отримання ліцензії та запуску ліцензованих складів, мешканці області зможуть замовити доставку ліків до будь-якого населеного пункту.

У мобільних та стаціонарних пунктах АТ «Укрпошта» діятимуть аналогічні правила відпуску лікарських засобів, як і в звичайних аптеках.

Доступ до ліків – це питання життя і смерті, особливо в умовах війни. Проєкт «Укрпошта-Ліки» – це важливий крок у забезпеченні мешканців Донеччини доступом до необхідних медикаментів.