Додому Запитуйте - відповідаємо!

Спалювання стерні є злочином

Житель села Рідкодуб Іван Олексійович Ситник запитує працівників ДСНС: «Чи спалювання стерні є злочином?»

На сьогодні гостро стоїть питання збільшення кількості пожеж, що виникають на територіях сільгоспугідь, в тому числі внаслідок випалювання стерні та післяжнивних залишків.

Незначне займання може спричинити виникнення масштабної пожежі та, як наслідок, призвести до значних матеріальних збитків, а іноді й до людських жертв.

Шановні громадяни! Рятувальники Донеччини закликають суворо дотримуватись протипожежних вимог, адже за порушення деяких з них передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність, а саме: за спалювання стерні, післяжнивних залишків та розведення багать на полях, знищення або пошкодження об’єктів рослинного світу. Нашим спільним завданням є зберегти хліб від вогню та наші родючі ґрунти!

Краматорське РУ ГУ ДСНС України у Донецькій області

«Вебсайт/обліковий запис створений та обслуговується в рамках проєкту Української Асоціації Медіа Бізнесу (УАМБ) «Підтримка місцевих незалежних ЗМІ в Україні під час війни». Цей проект реалізується УАМБ в рамках загальної стратегії ЮНЕСКО для сектору комунікації та інформації в Україні, що фінансується Японією».