Додому Новини регіону

Північна Корея Відправить Інженерні Підрозділи до Окупованого Донецька

Нагадаємо: Південна Корея Розглядає Можливість Постачання Летальної Зброї Україні: Реакція на Союз Росії та КНДР

Північна Корея планує відправити інженерні підрозділи армії КНДР до тимчасово окупованого Донецька. Ця інформація надійшла від Самуеля Рамані, викладача політики та міжнародних відносин в Оксфордському університеті.

За словами Рамані, Північна Корея надсилає свої інженерні підрозділи в рамках військової співпраці з Росією. “Подібно до того, як Іран надіслав технічних радників до Криму разом із передачею безпілотників Росії, Північна Корея поєднує поставки зброї з своєрідною наземною присутністю”, – зазначив він. Рамані також нагадує, що подібну практику КНДР застосовувала в Сирії та Зімбабве.

Німецький оглядач Юрген Наудітт повідомив, що Центральна військова комісія КНДР оголосила про союз з російськими військовими. “Вже наступного місяця в рамках військового альянсу Північної Кореї та Росії інженерний підрозділ північнокорейської армії буде відправлений до Донецька”, – сказав він.

Наудітт вважає, що Захід відреагує на це словесними протестами. “У Пентагоні вже прокоментували інформацію про можливе відправлення північнокорейських військ в Україну, зазначивши, що за цим варто стежити”, – додав оглядач.

Відправка північнокорейських інженерних підрозділів до окупованого Донецька є новим етапом співпраці між Північною Кореєю та Росією. Це також свідчить про посилення інтернаціоналізації конфлікту в Україні. Західні країни уважно стежать за цими подіями, які можуть мати значні геополітичні наслідки.