Додому Новини регіону

Перший заступник командувача НГУ нагородив нацгвардійців на Лиманському напрямку

Нацгвардієць отримав нагороду від заступника командувача НГУ. Фото: НГУ

Перший заступник командувача Національної гвардії України Вадим Гладков відвідав бійців, які тримають оборону на Лиманському напрямку, та вручив їм державні нагороди.

Більш ніж 30 військовослужбовців бригад “Буревій”, “Азов” та “Хартія” отримали відзнаки за мужність, відвагу та героїзм, продемонстровані під час захисту України від російських окупантів.

Полковник Вадим Гладков оглянув позиції нацгвардійців у Серебрянському лісництві та поспілкувався з командирами, щоб дізнатися про оперативну обстановку на Лиманському напрямку, зокрема про стан укріплення фортифікаційних споруд.

Під час візиту він подякував бійцям за їхню невтомну службу та самовідданість у боротьбі за свободу та незалежність України.

Заступник командувача Нацгвардії на Лиманському напрямку. Фото: НГУ

“Ви – справжні герої, які щодня ризикують своїм життям, щоб захистити нашу Батьківщину. Ваша мужність та відвага надихають весь український народ”, – підкреслив Вадим Гладков.

Нацгвардійці, які отримали нагороди, висловили вдячність за визнання їхніх заслуг та запевнили, що й надалі будуть стійко тримати оборону та давати відсіч ворогу.

Нагадаємо: 25 березня – Лиманська громада зазнала численних обстрілів.