Додому Новини регіону

Краматорські поліцейські навчають дітей правилам безпеки у прифронтових територіях

Війна змушує нас адаптуватись та змінювати звичну поведінку, адже кожної хвилини може початись повітряна тривога чи обстріл. Саме тому важливо сформувати стійкий алгоритм та навички дій у дітей, коли вони знаходяться на вулиці чи у приміщенні.

Цього разу ювенальні поліцейські зустрілися зі школярами в освітньо-консультативному пункті смт. Новоселівка Лиманської громади.

Ювенальні інспектори розглянули з дітьми актуальні ризики для їх віку – повітряні тривоги, обстріли, ситуація, коли дитина загубилась під час евакуації чи виїзду, вибухонебезпечні предмети на вулиці, небезпечні публікації в інтернеті тощо.

Також поліцейські нагадали школярам номера телефонів екстрених служб, правила спілкування з незнайомцями та правили дорожнього руху.

Окремо інспектори наголосили на необхідності дотримання правил під час дії комендантської години. Адже часом підлітки думають, що це правила дорослих, аби вони не перебували на вулиці у вказаний проміжок часу, тому поліцейські звернули увагу на те, що це є загальнообов’язковим правилом абсолютно для всіх.

По завершенню зустрічі діти отримали від поліцейських канцелярські набори та солодощі.