Додому Новини регіону

Часів Яр: наразі загрози захоплення немає, лінія фронту стабілізувалас

Фото: відкриті джерела

Нагадаємо: Часів Яр: ключова битва за Донеччину

Заступник командира 2-го штурмового батальйону 5-ї окремої штурмової Київської бригади ЗСУ Олексій Тарасенко повідомив, що наразі Часовому Яру не загрожує небезпека, а лінія фронту в цьому районі стабілізувалася.

“Ситуація залишається незмінною: російська армія атакує кілька разів на день на ділянці, за яку відповідає п’ята штурмова бригада”, – розповів Тарасенко в ефірі телемарафону “Єдині новини”.

За його словами, окупанти в основному використовують піхотні атаки, кидаючи своїх солдатів на “пусті”, як їм кажуть, позиції.

“Російська армія просто не доводить своїм людям, що на українських позиціях є оборонці, каже їм про “пусті позиції” і відправляє їх майже завжди в одну сторону”, – наголосив Тарасенко.

Він додав, що завдяки мужності українських захисників суттєвого просування російських військ немає, а лінія фронту “плюс-мінус стабілізувалася”.

“Наразі безпосередньої загрози Часовому Яру немає”, – підкреслив Тарасенко.

За його інформацією, багато російських військових, які потрапляють на цю ділянку фронту, – це люди, яких місяць тому звільнили з місць позбавлення волі.

“Їх одразу кидають у штурмові підрозділи, зокрема “Ахмат”, не даючи їм жодного шансу на життя”, – зазначив Тарасенко.