Додому Новини Лиманщини

“Ми масштабуємо добро” – нова громадська організація під керівництвом землячки з Ямпіля

Під такою назвою сьогодні розпочала свою діяльність громадська організація у місті Вільногірськ, що на Дніпропетровщині. У команду ГО увійшли переселенці Донецької та Луганської областей. Очолила цю громадську організацію, наша землячка, жителька селища Ямпіль Лілія Михайлівна Хрустальова.

Хрустальова зі своєю командою виграла міні-грант «Долаємо розломи і потенціали у громаді» у розмірі 80 тис. грн. У становленні нової громадської організації допоміг благодійний фонд «Карітас», котрий розташований у м. Кам’янському. Міський голова м. Вільногорська Володимир Павлович Василенко, забезпечивши ГО приміщенням, а ГО «Товариство греків «Янісоль» з м. Нова Новосилківка, що на Донеччині, на чолі з Андрієм Халабузарем теж суттєво підтримали Лілію Хрустальову та її команду.

На грантові кошти ямпільці, лиманці придбали для роботи меблі, ноутбук, принтер. Тепер розпочинається робота – допомога ВПО, сім’ям загиблих бійців ЗСУ у м. Вільногірськ.  А це психологічна, юридична, гуманітарна підтримки.

І найголовніше. Лілія Михайлівна Хрустальова розповіла, що рашисти зробили із заможним селищем Ямпіль Лиманської територіальної громади у Донецькій області. Вони його –  знищили у прямому сенсі слова. Вулиць немає, ліс горить, але Ямпіль існує, бо він Україна!

 У грудні минулого року батько та мати Лілії Михайлівни повернулися у рідне селище із Дніпропетровщини. І ось у черговий обстріл населеного пункту касетними снарядами був  важко поранений на власному подвір’ї  її батько  в область серця, Михайло Кирилович. Кілька сантиметрів не дійшов до хороброго серця ямпільця  ворожий осколок.

Лікарі врятували тоді йому життя. Довгі місяці лікування, реабілітації повернули його до життя. Але нещодавно воно, серце, все – таки не витримало і зупинилося назавжди. Обширний інфаркт.  Не стало життєлюба, сміливого чоловіка, доброго батька і чоловіка. Але всі у Лимані його добре пам’ятають, як людину слова і діла з молодечим гумором; знають, як депутата Лиманської міської ради, який не відмовляв нікому у допомозі, людину з великої літери.

Його поховали у Ямполі під обстрілами  ворожої артилерії. Вічна пам’ять тобі шановний, Михайло Кирилович!

А Лілія Михайлівна запевнила, що працюватиме у громадській організації вірою і правдою для блага людей, як все життя це робив її батько, Михайло Кирилович. Для неї він життєвий приклад. Так що масштабуйте добро і чим масштабніше, тим краще.

Разом – до Перемоги! Слава Україні! Героям слава!

Громадянська організація розташована у м. Вільногірськ, Дніпропетровської області, вул. Гагаріна, 9;  тел. 066- 233- 1105. Телефонуйте, заходьте, звертайтеся. Ми обов’язково допоможемо!