Додому ПАСновини - про спорт

З Лиману на європейський п’єдестал. Вікторія Сотник здобула бронзу з дзюдо

16-річна дзюдоїстка з Донеччини Вікторія Сотник виборола бронзову медаль на Кубку Європи, який пройшов 21-22 жовтня в латвійській столиці Ризі.

Вікторія розпочала заняття дзюдо в Лимані. Згодом вона переїхала до Слов’янська, де продовжила тренуватися під керівництвом Дмитра Ігнатенка, Віталія Іванисенка та Інги Бобровської.

На Кубку Європи Сотник виступала у ваговій категорії до 57 кг. У першому раунді вона обійшла Анну Сташкевич із Польщі, а в другому – Інгрід Комодовскі з Данії. У півфіналі вона поступилася майбутній чемпіонці Емілії Бєлавській з Польщі, але в вирішальній сутичці за «бронзу» перемогла Лауру Маковей з Португалії.

Це дебютна медаль для Вікторії Сотник на міжнародних змаганнях такого рівня. Її успіх є свідченням того, що в Україні є талановиті дзюдоїсти, які мають потенціал для досягнення великих результатів.

Нагадаємо, 2 місце з орієнтування у Наталії Лавриненко.