Додому Новини Лиманщини

Українці з Лиманської громади вибороли 10 медалей на чемпіонаті світу з радіоспорту

Три спортсмени з Лиманської громади, спортивний клуб «FOX», вибороли 10 медалей на XXI чемпіонаті світу з радіоспорту (дорослі, юніори) спортивна радіопеленгація, ІІ ранг, який відбувся в Чехії.

Заслужений майстер спорту України Олексій Іванько став триразовим чемпіоном світу, перемігши на дистанціях спринт, класика 3,5 Мгц та класика 144 Мгц. Він також здобув бронзу на дистанції радіоорієнтування.

Майстер спорту України Світлана Полубенцева здобула срібну медаль на дистанції спринт і бронзу на дистанції класика 3,5 Мгц. Вона також посіла два восьмі місця на дистанціях класика 144 Мгц та радіоорієнтування.

Майстер спорту України міжнародного класу Євгенія Веремеєнко фінішувала шостою на дистанції радіоорієнтування.

Це вражаючий успіх для українських спортсменів, які вибороли 10 медалей на найпрестижнішому змаганні в світі з радіоспорту.

Нагадаємо, з 20 по 24 липня у місті Мартін відбувся Чемпіонат Європи з радіопелінгації. Діти з Лиманської громади – переможці.

Раніше у місті Варослод (Угорщина) відбувся 5-й чемпіонат світ зі спортивної радіопеленгації. У Аріни Іванько – 2 медалі.