Наприкінці серпня поточного року розпочалися баталії з настільного тенісу спортсменів – залізничників АТ «Укрзалізниця».
Спочатку відбулась першість регіональної філії «Донецької залізниці» у Покровську, у якій взяли участь 16 тенісистів. Наш земляк, працівник лиманського локомотивного депо Володимир Конончук завоював «срібло» у особистому заліку та «бронзу» у парних поєдинках.
А потім відбувся фінал у Львові Всеукраїнської Спартакіади АТ «Укрзалізниця», де змагалися 16 чоловіків – залізничників та 13 жінок – працівниць сталевих, який потрапив до збірної Донецької залізниці, став четвертим.
Тепер змагатимуться волейболісти. На Донецькій залізниці відбудеться у Покровську відбірковий турнір Спартакіади, а потім фінал у Києві.
Ще триватимуть на спортивних аренах «Укрзалізниці» змагання з міні – футболу, волейболу – мікст (у команді 2 жінки та 4 чоловіки) марафону (5 км. та 10 км.).
Уважно спостерігаємо за перебігом Спартакіади.
![](https://zoria.info/wp-content/uploads/2023/08/img-c03d54e85fd66f6253016cb7549cec6a-v-769x1024.jpg)
![](https://zoria.info/wp-content/uploads/2023/08/img-256a2c61300ec9d739720420eb975ac9-v-769x1024.jpg)
На знімках: тенісисти – залізничники