Додому Новини Лиманщини

Сергій знову з кубком. Молодець!

У Львівській області відбувся Кубок України громадської організації «ВФСТ «Колос» з футболу серед спортсменів віком 50+. Грали на одній половині  футбольного поля – вісім на вісім.

Збірна Донецької області гідно виступила на цих престижних змагань. У склад збірної був запрошений лиманець, начальник ФСК «Локомотив» Сергій Олексійович Синяк. До речі, йому вже за 60, але на футбольному чи футзальному майданчиках, дасть фори ще 20-ти річним гравцям.

Збірна Донеччини у груповому турнірі була другою.  На жаль, у півфіналі програла по пенальті збірній Полтавської області з рахунком 1:3. А у матчі за третє місце перемогла збірну господарів, тобто команду Львівської області, з рахунком 3:0.

А у фіналі грали команди Полтавської та Черкаської областей. 3:0 на користь полтавчан.

Збірна Донеччини «бронзовий» призер. Команди Полтавської області – володар Кубка ГО «ВСТФ «Колос», черкаські футболісти – «срібні» призери. Кожна команда нагороджена Кубком, всі гравці – призери медалями та дипломами.

Пліч-о-пліч з Сергієм Синяком грали його давні футбольні колеги з Бахмуту Яків Рижков, Михайло Касаткін та Сергій Буйнов із одного прифронтового міста  Донеччини.

Всі вони зіграли гідно. Спасибі!