Додому ПАСновини - про спорт

Лиманська спортсменка Альона Борщевська стала чемпіонкою України з пауерліфтингу

Фото Альони Борщевської зі змагань у лютому 2023

А у травні – за медалями у США!
Наприкінці серпня поточного року в місті Коломия (Івано – Франківська область) відбувся Кубок України з пауерліфтингу – з жиму лежачи та класичного жиму лежачи 2023 року (ІІІ ранг) серед чоловіків та жінок.
У командному заліку з жиму лежачи серед чоловіків та жінок Донецька область посіла першу сходинку п’єдесталу.
Лиманська спортсменка Альона Борщевська, яка виступає у ваговій категорії до 84 кг, виборола золоту медаль у екіпірувальному жимі лежачи з результатом 135 кг та золоту медаль у класичному жимі лежачи з результатом 75 кг. Цей результат став найкращим у змаганнях серед жінок та дав змогу відібратися у збірну команду України серед жінок на чемпіонат світу з жиму лежачи 2024 року, що буде проходити у США у наступному травні.
На даний час Альона Борщевська тренується у місті Дніпро, під керівництвом Сергія Федоренка, виступає представляючи місто Лиман та поєднує посаду заступника директора ДЮСШ м. Лиман.
Це вже п’ята золота медаль Альони на національних змаганнях у нинішньому році.
У минулому ж році вона стала бронзовою призеркою чемпіонату світу з жиму лежачи серед жінок, котрий проходив у Казахстані. Тут вона зафіксувала вагу штанги – 112,5 кг.
 Успіх Альони Борщевської є свідченням того, що в Україні і у Лимані є талановиті спортсмени, які незважаючи на труднощі, досягають високих результатів.