Додому ПАСновини - про спорт

КРАЩИЙ ІЗ 200 КРАЩИХ

У м. Приморсько Болгарія відбувся Чемпіонат Європи зі спортивної радіопеленгації.

Змагання цьогоріч зібрали 200 спортсменів з 20 країн Європи.

4 дні спортсмени змагалися на різних дистанціях Спринт, 3,5МГц, 144МГц та Радіоорієнтування.

У складі національної збірної команди України, Донецьку область, Лиманську громаду представив заслужений майстер спорту України Іванько Олексій.

На класичній дистанції 3,5МГц йому вдалося вибороти золоту медаль в особистій першості та срібну в командній. А на класичній дистанції 144МГц, Олексій зупинився в кроці від третього місця, посівши четверте місце в особистому заліку та виборовши золоту медаль в команді…

Вітаємо Заслуженого майстра спорту України Олексія Іванька із вдалим виступом на континентальному чемпіонаті зі спортивної раіопеленгації.! Так тримати, ЗМСе!

Нагадаємо: НАЦГВАРДІЙСЬКИЙ ФІНАЛ