Додому Новини Лиманщини

Зустріч фронтовиків двох війн. Тернівський старостинський округ (Лиманщина)

Староста Тернівського Старостинського округу Лиманської територіальної громади Андрій Риков зустрівся у київському шпиталі «Лісова поляна» для ветеранів з фронтовиком-танкістом, киянином, солдатом Денисом Чичиковим, котрий став добровольцем Збройних Сил України з 2019 року. До цього працював у сфері обслуговування офісної техніки на Оболоні. Нині йому 44 роки, пройшов курс «молодого бійця» у «Десні». Бився за Чернігів на танках Т-64, «Булат». Воював на Запорізькому напряму, Луганщині. Нагороджений нагрудними знаками «Пошана» та «За звитягу та вірність».   

Андрій – учасник бойових дій у Афганістані. У свій час він також воював у горах Афгані, тобто про війну знає не на словах, а пройшов через її горнило. Тож зустріч їх була невипадковою.

Денис визволяв у жовтні 2022 року Тернівський старостинський округ, а саме: села Терни, Ямполівка, Мирне, Колодязі. У Ямполівці 1-а танкова бригада тримала кругову оборону. Тобто танкісти наші не пропустили ворога у Лиман з боку Луганської області.   Тут його танк підірвався на міні і отримав влучення ворожого снаряду. Зараз  киянин Денис проходить курс реабілітації у шпиталі. Тому приємно було поспілкуватися зі старостою округу, котрий він визволяв від окупантів не шкодуючи свого життя.  А цим бійцям було про що поговорити, порівняти, подякувати тим, хто допомагає досягти таку жадану Перемогу. Вона обов’язково буде!