Додому Новини Лиманщини

Юні фотографи з Лимана підкорюють обласний конкурс!

Фото: Донецька ОДА

У рамках відзначення Дня Соборності України Донецьким обласним центром туризму та краєзнавства учнівської молоді було організовано дистанційну фотовиставку “Україна – це ми!”.

На конкурс надійшло майже тисячу робіт від учасників з 31 громади Донецької області. Серед них журі визначило п’ятьох переможців, які отримають шанс представити Донеччину на всеукраїнському етапі.

Особливої уваги заслуговують два юних фотографи з Лимана – Софія Полупан та Єгор Синяк. Їхні роботи вразили журі своєю емоційністю, глибиною та майстерністю.

До речі, переможниця обласного конкурсу Софія Полупан на світлині у різнобарвному, трояндовому, соковитому віночку і вишиванці. Дівчинку  з іншої  світлини  прикрашають соняшникові квіти, вона   з українським прапором у руках. Учениці  символізують стійкість та незламність українського народу перед лицем ворога. 

Єгор Синяк зафіксував момент єднання людей під час святкування Дня Соборності. На його фотографії зображені люди різних віків та національностей, які разом тримають український прапор та співають гімн.

Вітаємо Софію, Єгора та інших переможців з успіхом! Бажаємо їм гідно представити Донецьку область на всеукраїнському етапі фотовиставки.

Нагадаємо, бібліотека для дітей ім. Т.Г. Шевченка долучила учнів до обласного марафону “Поетичний ланцюг єдності (відео).