Додому Новини Лиманщини

Водопостачання у Лимані: покращення для звільнених громадах Донецької області

Фото: Донецька ОВА

Нагадаємо: Мешканці Лиманської громади ініціювали збір підписів за відновлення Оскільского водосховища

У деяких громадах Донецької області, звільнених від російської окупації, робляться кроки для покращення постачання та якості води.

Зокрема, з метою покращення водопостачання міста обласним комунальним підприємством “Вода Донбасу” проведено встановлення нової насосної станції у Лиманській громаді.

Фото: Донецька ОВА

У Слов’янську проводять ремонтні роботи на Слов’янській фільтрувальній станції та станції №2, а також промивку та дезінфекцію резервуарів.

Це дозволить покращити якість води у місті.

У Святогірській громаді замінили магістральний водовід протяжністю 1 км та прокладають ще 800 м, щоб зменшити втрати води та забезпечити стабільніше водопостачання.

Також у цій громаді, де досі немає централізованої подачі води, для людей, які живуть без базових зручностей, облаштували модульний банно-пральний комплекс у селі Богородичному.

Варто зазначити, що у Покровському районі, де через обстріл росіянами греблі Карлівського водосховища вичерпались запаси води, організовують водопостачання з нових джерел.

Наразі в Донецькій ОВА готують проєктно-кошторисну документацію для облаштування нового водозабору, що має бути здійснено протягом п’яти місяців.