Додому Новини Лиманщини

Відбулись відкриті змагання з гирьового спорту памʼяті заслуженого тренера України з Лиману Олексія Рокочого

З 19 по 20 серпня, місто Переяслав у Київській області стало ареною для важливої події – відкритого чемпіонату ГО “Донецька територіальна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» з гирьового спорту. Цей турнір був присвячений пам’яті видатного тренера України Олексія Рокочого.

Олексій Рокочий (1951-2014) – це ім’я, яке вкотре нагадує нам про великий внесок у спорт. Він був прихильником пауерліфтингу, важкої атлетики та гирьового спорту. Його вихованці світили зірки на національних та світових змаганнях. Навіть його сини, Олексій та Євген, віддано долучилися до цієї спортивної спадщини. Молодший Олексій Рокочий завоював вражаючі перемоги у пауерліфтингу на різних рівнях: на Всесвітніх іграх, чемпіонатах світу та Європи.

Звичайно, традиційно змагання на честь Олексія Рокочого відбувалися в Донеччині, у місті Лиман. Однак цього року вони перебралися до Переяслава, ставши справжньою спортивною грандіозністю. Серед учасників були не лише спортсмени з Донецької області, а й представники Києва та Київської області, а також воїни ЗСУ. Гирьовики дорослої вікової групи та ветерани змагалися у різних вагових категоріях.

Щодо підсумків змагань, перше місце у загальнокомандному заліку здобула команда Києва, друге місце зайняла Київська область, а Донецька область завоювала третє місце. Переможці та призери отримали заслужені нагороди, серед яких кубки, медалі та грамоти від організаторів – управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації та Донецької територіальної організації ВФСТ “Колос”. Любов, дружина Олексія Рокочого, особисто вручила учасникам пам’ятні футболки.

Окремої подяки вартий Олександр Степанчук, голова Київської територіальної організації ВФСТ “Колос”, який був відзначений спеціальною плакеткою за співпрацю між Донеччиною та Київщиною.