Додому Новини Лиманщини

Творчий подарунок до Дня матері: Лиманські школярі створили весняні букети для мам

Нагадаємо: Майстер-клас у Лиманській бібліотеці для дітей подарував передсвятковий настрій та знання про українські традиції

Святкування Дня матері має важливе значення в християнській вірі, оскільки припадає на місяць Пресвятої Богородиці. Воно дозволяє людям шукати заступництва її, висловлюючи при цьому вдячність за самовідданість матерів.

Особлива повага матерям, які чекаючи повернення синів з лав ЗСУ, волонтерять, плетуть маскувальні сітки, в’яжуть теплі шкарпетки, шиють одяг для поранених, донатять особисті заощадження.

Бібліотека для дітей ім. Т. Г. Шевченко Лиманської ОТГ напередодні святкування Дня матері в Україні провела творчий майстер-клас “Весняний букет для мам” з користувачами – учнями 5-Б класу Лиманського ліцею№2 (кл.керівник Васильєва Т. В.). Найчастіше в цей день мамам дарують квіти й вітальні листівки. Тому  всі учасники майстер-класу  творчо підійшли до процесу створення листівки, а потім продемонстрували свої чудові весняні букети, на яких написали слова вдячності своїм матусям!