Додому Новини Лиманщини

Рятувальники і поліція у смт Ярова провели пізнавальний дитячий захід

Рятувальники Донеччини спільно зі співробітниками Національної поліції в смт Ярова провели пізнавальний дитячий захід, аби нагадати школярам правила безпеки життєдіяльності під час літніх канікул.

На початку заходу фахівці ДСНС зауважили, що на деокупованих територіях, в тому числі й у смт Ярова, на мешканців може чекати безліч небезпек, одна з таких – мінна небезпека!

Зокрема, за допомогою макетів рятувальники продемонстрували як виглядають вибухонебезпечні предмети, де на них можна натрапити та як діяти у разі виявлення небезпечних знахідок.

Також діти дізналися, як уникнути пожежі через дитячі пустощі, пригадали правила поведінки на водоймах та під час відпочинку на природі. Найцікавішим для малечі виявився пожежний автомобіль та пожежно-рятувальне спорядження. Школярі мали змогу відчути себе у ролі справжніх рятувальників та приміряти захисний костюм вогнеборця, той самий, в якому мужні надзвичайники борються з вогнем та іншими надзвичайними ситуаціями.

Особливе захоплення у дітей викликала можливість власноруч ліквідувати умовну пожежу. Емоціям дітлахів не було краю.

В свою чергу співробітники поліції нагадали дітям основні правила дорожнього руху. Звернули увагу дітей на необхідності бути максимально уважними під час прямування додому або до школи та обов’язково переходити дорогу у встановлених для цього місцях.

На завершення заходу діти отримали цікаву та інформативну поліграфічну продукцію, розроблену ДСНС України спільно з Дитячим фондом ООН UNICEF Ukraine, яка допоможе легко та ефективно засвоїти правила безпеки.

Малеча отримала безліч приємних вражень, купу позитивних емоцій та солодкі подарунки.