4 жовтня минає рік, як над звільненим Лиманом замайорів український прапор.
У травні минулого російські війська розпочали штурм північної частини Лиману та принаймні частково взяли місто під контроль. Російські війська додатково посилили артилерійські удари по Авдіївці та скористалися попереднім захопленням Новоселівки, щоб просунутися на Авдіївку та отримати вихід на шосе на Слов’янськ.
Наступного дня росіяни посилили свої атаки на центр міста Лиман, розпочавши вуличні бої. За підтримки артилерії та авіації 25 травня російські війська продовжили наступ на населений пункт Лиман, захопивши близько 70 % території міста. Провівши останню евакуацію цивільного населення та залишивши припаси для тих, хто вирішив залишитися, останні українські сили евакуювали Лиман вдень 26 травня, зруйнувавши останній міст, що залишився. У окупації місто знаходилось півроку. За цей період майже 90% критичної інфраструктури було знищено.Місто та населені пункти дуже постраждали і стали схожими на руїни.
Вже минув рік після визволення Лиманщини і вона потрохи відновлюється після воєнних злочинів рашистів.
5 вересня ЗСУ зайшли до села Старий Караван. Протягом 10 вересня під Лиманом точилися бої на околицях міста. 30 вересня повідомили про завершення оточення російських військ в районі Лимана. Того ж дня ЗСУ звільнили Ямпіль та 81-ша окрема аеромобільна бригада звільнила Дробишеве , через що російські війська були фактично повністю оточені у Лимані.
Лиманці завжди пам’ятатимуть та шануватимуть подвиг своїх визволителів.