Додому Новини Лиманщини

Піротехніки ДСНС Закарпаття Знищили Небезпечні Боєприпаси на Деокупованій Території Лиманської Громади

Фото: Головне управління ДСНС України у Донецькій області

Нагадаємо: Сапери ДСНС на варті енергетичної безпеки Донеччини: знищені ворожі ракетні комплекси та розміновано 8 гектарів

3 липня піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) Закарпаття провели обстеження лісів Лиманської громади, що є деокупованою територією. Під час операції було виявлено дві протитанкові міни ТМ-62 та бойову частину ракетної системи залпового вогню “Град”. Ці залишки боєприпасів, які залишилися після бойових дій, становили серйозну загрозу для життя та здоров’я місцевих жителів.

Вибухотехніки знищили небезпечні знахідки на місці за допомогою контрольованого підриву, забезпечивши таким чином безпеку навколишнього середовища.

Крім того, минулої доби піротехніки ДСНС обстежили території у Волноваському, Покровському та Краматорському районах. Загальна площа обстежених територій склала 8,02 га. В результаті робіт було виявлено та знищено 16 одиниць вибухонебезпечних предметів.

Головне управління ДСНС України у Донецькій області наголошує на смертельній небезпеці відвідування лісів під час війни, особливо на деокупованих територіях. У разі виявлення підозрілих предметів громадянам рекомендується негайно телефонувати за номером “101”.

Фото: Головне управління ДСНС України у Донецькій області
Фото: Головне управління ДСНС України у Донецькій області