Додому Новини Лиманщини

Педагоги Лиманщини приєдналися до всеукраїнського онлайн заходу до Дня дошкілля

Наприкінці вересня 2023 року Міністерство освіти і науки України провело всеукраїнський онлайн захід присвячений Дню дошкілля. Мета зустрічі – підтримати працівників дошкільної освіти, ознайомити з корисними навчальними ресурсами для вихователів і дітей про психоемоційне здоров’я, що є важливим для якісної взаємодії з дітьми.

Педагоги Лиманщини також приєдналися до заходу, незважаючи на те, що дошкілля в їхньому регіоні постраждало від війни.

“Ми віримо, що дошкілля Донеччини відновиться та розправе свої крила заради майбутнього нашої країни!” – заявила директорка департаменту освіти і науки Лиманської ОТГ Наталія Дідух.

Під час заходу педагоги Лиманщини дізналися про актуальні тенденції розвитку дошкільної освіти, про нові підходи до навчання та виховання дітей. Вони також отримали доступ до корисних навчальних ресурсів, які допоможуть їм у роботі з дітьми.

“Цей захід був дуже корисним для нас, – розповіла вихователька Лиманського ДНЗ №2 Олена Іванівна. – Ми дізналися багато нового про психоемоційне здоров’я дітей і про те, як його розвивати. Ця інформація допоможе нам краще зрозуміти наших вихованців і створити для них безпечне та комфортне середовище для розвитку”.

Педагоги Лиманщини висловили подяку Міністерству освіти і науки України за організацію заходу та наголосили, що вони готові працювати над відновленням дошкільної освіти в регіоні.

Звіт щодо мовно-культурної ситуації та заходів, що були вжиті для захисту та забезпечення розвитку і функціонування української мови як державної на території Донецької області