Додому Новини Лиманщини

Лиманська лісівнича спільнота отримала значну допомогу від польських колег

Фото - Пресслужба ДП "Лиманський лісгосп"

Лісівники державного підприємства «Лиманське лісове господарство» вкотре отримали значну допомогу від польських колег. Цього разу польська сторона передала лісівникам комплекти зимового одягу, головні убори, взуття, спеціальне лісівниче спорядження, а також продукти харчування та солодощі для дітей.

Нагадаємо, поляки передали українським лісівникам бронежилети та аптечки.

Допомога надійшла в рамках чинної угоди про співпрацю профспілок між лісгоспом та Асоціацією польських лісівників Ольштинського регіону. Голова Асоціації пан Мирослав Хорос у супровідному листі зазначив, що допомога є жестом солідарності та підтримки українських лісівників у цей непростий час.

«Сподіваюся, що наша допомога стане в нагоді Вам у такий складний період і трохи покращить настрій перед святами», – написав пан Хорос. – «Бажаємо всім працівникам Лиманського лісгоспу здоров’я, миру та ПЕРЕМОГИ. Слава Україні!»

Усі отримані комплекти одягу та матеріали розподілені між працівниками, а солодкі презенти вже радують своїх маленьких власників.

Фото – Пресслужба ДП “Лиманський лісгосп”

Ця безцінна допомога є суттєвим внеском у розвиток діяльності лісгоспу та відчутною підтримкою для всіх лісівників Лиманщини.

Весь колектив ДП «Лиманський лісгосп» щиро вдячний польським лісівникам з Ольштинського регіону за їхню підтримку та солідарність.