Додому Новини Лиманщини

Лиманці вдячні волонтерам за подарунки

Учні Лиманського ліцею №2 та ліцею №1 разом із соціальними педагогами Наталією Горюшко і Юлею Толстовою висловили щиру подяку керівникам гуртків центру позашкільної роботи Волинської міської ради та їхнім вихованцям за новорічні подарунки, які вони отримали від них.

Діти та педагоги подякували за організацію та підтримку Олені Войтенко, яка є колегою та небайдужою людиною до свого рідного містечка.

Нагадаємо, лиманці-переселенці в Києві познайомилися зі символом 2024 року.

“Ваша допомога надзвичайно цінна і ніколи не буде забута, – йдеться у подяці. – В наш нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та допомоги, стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої. Хочеться ще раз щиро подякувати за Вашу підтримку та за Ваші щирі і чуйні серця. За те що Ви не стоїте осторонь проблем людей. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас. Бажаємо Вам усіляких благ і процвітань. Нехай Бог Вам пошле міцного здоров’я, радості і щастя!”

За словами Наталії Горюшко, подарунки були дуже потрібні дітям, які проживають у малозабезпечених сім’ях. Вони включали в себе іграшки, солодощі та інші подарунки.

“Ми дуже вдячні волонтерам за їхню чуйність і доброту, – сказала Наталія Горюшко. – Їхній подарунок подарував дітям радість і натхнення.”