Додому Новини Лиманщини

Лиман та Вестпорт стали містами-побратимами

Сталось це ще у січні. А вчора до нашої громади особисто завітала перша обраниця Вестпорта пані Джен Тукер у супроводі керівника департаменту поліції м. Вестпорт – Фоті Коскінас, щоб підписати меморандум з начальником Лиманської МВА Олександром Журавльовим та на власні очі побачити руйнування, до яких призвело російське вторгнення.

На зустрічі також були представники Донецької обласної військових адміністрації на чолі з Павлом Кириленко, Фоті Коскінас – керівник департаменту поліції м. Вестпорт та брати Браян і Маршал Маєри – засновники організації Ukraine Aid International, завдяки якій встановлюються побратимські стосунки між містами. Наші партнери вже вкотре допомагають Лиманській громаді не словом, а ділом. Сподіваюсь, що і надалі наші зв’язки будуть тільки міцніти.

На згадку про нашу громаду ми подарували українські обереги – вишитий рушник місцевої майстрині, від маленьких мешканців міста – ляльок-мотанок та патріотичні малюнки, також виріб від талановитого й творчого чоловіка, дерев`яних справ майстра – карту Лиманської громади.

Дякую всьому американському народові за допомогу! Тільки разом ми – сила і тільки разом все відбудуємо!