Додому Новини Лиманщини

Гуманітарна допомога від Лиманської МВА: жителі села Щурове отримали засоби гігієни та медичну допомогу

Фото: slavinfo

27 січня 2024 року в село Щурове Краматорського району Донецької області прибула гуманітарна допомога від Лиманської МВА. Мешканці отримали засоби гігієни та все, що потрібно для прання. Крім того, до села приїхали медики, які провели медичні огляди та обстеження.

Фото: slavinfo

За словами місцевих, з продуктами харчування в селі проблем немає – їх регулярно передають волонтери та місцева адміністрація. Однак засобів гігієни та інших речей не вистачало. Тому місцева військова адміністрація передала саме те, чого найбільш потребували люди.

«Ми дуже вдячні за допомогу. Засобів гігієни у нас майже не було, а пральний порошок закінчився. Тепер ми зможемо нормально доглядати за собою та одягом», – каже жителька села Галина Петрівна.

А 27 січня в село приїхали медики з Лиманської районної лікарні. Вони провели медичні огляди та обстеження всіх бажаючих. За необхідності медики призначили лікування.

«Це дуже важливо для нас, адже в селі немає лікаря, медичного пункту і навіть аптеки. А оскільки тут переважно живуть люди старшого віку, то це гарна ініціатива», – каже житель села Іван Іванович.

Гуманітарна допомога та медичні огляди від Лиманської МВА стали важливим кроком у забезпеченні комфортного життя для жителів села Щурове.

Нагадаємо, жителі Щурово не втрачають надії на відновлення електропостачання.