Лиманська міська територіальна громада долучилась до культурно-мистецького благодійного фестивалю «Бузковий розмай», що відбувся у місті Корсунь-Шевченківський Черкаської області в рамках Національного проєкту «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади». Захід пройшов у співпраці з Корсунь-Шевченківською територіальною громадою та став справжнім святом творчості, єдності та підтримки українських традицій і захисників.
У суботу, 3 травня, коли місто потопало у квітах і ароматах бузку — символу Корсуня — на центральній площі біля будинку культури зібралися сотні людей. Фестиваль вкотре продемонстрував, як культурні ініціативи здатні об’єднувати громади навіть у часи випробувань.
Програма «Бузкового розмаю» вражала розмаїттям. Гості мали змогу насолодитися театралізованим обрядовим дійством «Весна іде – красу несе!», конкурсом «КРАСУНЯ БУЗКОВОГО БАЛУ-2025» та виступами творчих колективів місцевих закладів культури, включно з мистецькою школою, центром дитячої та молодіжної творчості, аматорами з сільських громад. Також відбувся благодійний ярмарок на підтримку Збройних сил України.
Окрему увагу гостей привернула виставка «Невянучі барви української вишивки», яку презентувала майстриня Любов Григорівна Діденко з селища Дробишеве, представниця Лиманської громади та учасниця Національного проєкту «Пліч-о-пліч. Згуртовані громади». Її роботи, а також вишивки завідувачки Дробишевської селищної бібліотеки Любові Іванівни Бабакової та мисткині Марії Олександрівни Сало з Полтавщини, стали яскравим свідченням сили українського мистецтва.
«Разом ми відстоюємо культуру незламності, яка є невід’ємною силою відновлення нашого суспільства. Наші культурні ініціативи — це приклад життєстійкості і віри в майбутнє, а реалізація запланованих заходів Національного проєкту „Пліч-о-пліч: Згуртовані громади“ — це вклад у відродження Лиманської громади», — наголошують у повідомленні на фейсбук-сторінці Дробишевської селищної бібліотеки-філії Публічної бібліотеки Лиманської ОТГ.




Нагадаємо: Лиман-Тячів: Школярі дізналися про історію вишиванки та створили унікальні вітальні листівки