Додому Новини Лиманщини

«Білі янголи» евакуювали ямпільчан до Київщини

10-річна Христина вижила після влучання російського снаряду в будинок. Дитину та батьків евакуювали лиманські «Білі янголи».

«Мамо, не плач», – каже дівчинка, яка й сама не може стримати сліз. У неї більше немає дому – його зруйнувала росія. В момент удару сім’я ховалася в підвалі, і він, на диво, витримав. Поліцейські на броньованому транспорті доставили родину з Ямполя до евакуаційного потягу на Київ.

Зараз від селища Ямпіль Лиманської громади до лінії бойових дій – близько 15 кілометрів.

Селище перебуває під постійними обстрілами військ загарбників, які не зважають на мирних жителів та знищують населений пункт зі всіх видів озброєння.

Сім’я довгий час намагалась «пересидіти» загрозу та не покидати свій дім. Поди одного вечора великокаліберний снаряд не розвалив оселю. Поцілив просто в кімнату, де серед руїн досі залишаються запилені дитячі іграшки. Двоє дорослих і донька встигли дістатись підвалу, а після обстрілу відразу запросили евакуацію.

Дорогою Христина розповіла поліцейським, що навчається у 5 класі місцевої школи, також частково зруйнованої в ході бойових дій. Дівчинка поділилась, що обов’язково хоче повернутись додому, до своїх друзів і вчителів.

Родину евакуювали до Лиману, звідки вона попрямувала на Київщину.

Нагадуємо телефони евакуаційних груп:

Лиманський напрямок: (066) 56-16-102