Додому Новини Лиманщини

Бібліотека для дітей у Лимані провела історико-патріотичну гру до Дня Соборності України

Бібліотека для дітей ім. Т.Г. Шевченко запросила для участі в історико-патріотичній грі “Ми єдина держава,ми єдиний народ” (до Дня Соборності України) користувачів-учнів 7-А класу Лиманського Ліцею №4(кл.керівник Орел С.М.) Бібліотекар Парфьонова О.  ознайомила користувачив з історичними фактами злуки українського народу, подіями, які відбувалися в ті буремні роки, та тим, що одна з наймасштабніших акцій з Дня Соборності України відбулася в 1990 р., коли патріотичні сили організували “живий ланцюг” між Києвом, Львовом та Івано-Франківськом.

До заходу приєдналася талановита поетеса Конопако-Зарічана Т.І., яка декламувала свої вірші, присвячені Дню Соборності, рідному Богуславу та інші патріотичні вірші.

Жваво і захоплююче бліц-гра “Як я знаю Україну”, під час якої  учасники продемонстрували свою ерудицію, знання історії країни.

На завершення учасники заходу переглянули кліп, присвячений Дню Соборності,а потім в знак пам’яті про жертви покладені на вівтар незалежності, соборності, державності утворили «Живий ланцюг», піднявши свої  руки та продемонстрував цим, що країна Єдина і Соборна!

Нагадаємо, Лиманщина вшанувала пам’ять загиблих за соборну Україну.