Додому Новини Лиманщини

“Ангели пам’яті” та “Тризуб єднання”: День пам’яті Героїв Небесної Сотні та День Державного Герба України в освітніх закладах Лиманщини

Фото з ФБ Освіта Лиманщини

20 лютого 2024 року – день, сповнений глибокої скорботи та щирої шани. Ми схиляємо голови перед пам’яттю Героїв Небесної Сотні, які віддали життя за свободу та гідність України.

У Ліцеї № 1 та Ліцеї № 2 м. Лимана відбулася година пам’яті “Їх дух незламний і безсмертний подвиг накреслив шлях до мирного життя”. Школярі дізналися про трагічні події Революції Гідності, вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та створили “Ангелів пам’яті” на майстер-класі.

19 лютого 1992 року Верховна Рада України затвердила Малий Державний Герб України – золотий Тризуб на синьому щиті. Цей день відзначається як День Державного Герба України.

На теренах ОКП Шандриголівського ліцею пройшли виховні заходи, присвячені цій знаменній даті. Школярі дізналися про історію та значення Державного Герба України, його символіку та роль у становленні української державності.

“Герої не вмирають, вони живі доти, доки ми їх пам’ятаємо!” – ці слова стали лейтмотивом дня. Ми пам’ятаємо подвиг Героїв Небесної Сотні та бережемо наш Герб – символ єднання, сили та незламності українського народу.

Слава Україні! Героям слава!

Нагадаємо, Освіта на Донеччині: освіта продовжується, укриття забезпечуються, учні забезпечуються підручниками та технікою.