Додому Новини Лиманщини

9 вересня – оперативна стуація

На Лисичанському напрямку у Зарічному Лиманської громади загинула 1 людина, пошкоджено 4 будинки. У Сіверську зруйновано 2 будинки і нежитлову споруду. 

Всього за добу росіяни вбили 4 жителів Донеччини, поранили ще 7.

За даними Генштабу ЗСУ, на всіх напрямках бойових дій окупанти продовжують кидати в бій резерви, щоб відновити втрачені позиції. Однак якість цих сил все гірша.

Доповідаючи про оперативну ситуацію на фронті в ранковому зведенні Генеральний штаб ЗСУ акцентує увагу на якості та чисельності ворожих резервів.

“В районі відповідальності ОСУВ “Хортиця” на Куп’янському, Лиманському та Бахмутському напрямках противник не полишає спроб прорвати оборону Збройних Сил України в районах Синьківки, Новоєгорівки, Оріхово-Василівки та південно-східніше Діброви, а також повернути під свій контроль позиції в районах Кліщіївки, Андріївки та Курдюмівки. Для поповнення безповоротних втрат противник продовжує перекидати на зазначені напрямки резерви, комплектує штурмові групи переважно за рахунок ув’язнених. Таким чином кремль продовжує позбавлятися від небажаних верств свого суспільства”, – йдеться в повідомленні.